لایک یوتیوب

 
3) از هشتگ ها و کلمات کلیدی استفاده کنید: هشتگ ها و کلمات کلیدی برای افزایش دید شما در خرید فالوور بدون ریزش و یوتیوب ضروری هستند. برای یافتن مرتبط‌ترین هشتگ‌ها و کلمات کلیدی که با جایگاه شما هماهنگ هستند، تحقیق کامل کنید و از آنها در پست‌ها و عناوین ویدیوی خود استفاده کنید. این به محتوای شما کمک می کند تا در نتایج جستجو ظاهر شود و دنبال کنندگان یا مشترکین جدیدی جذب کنید.

4) همکاری با سایر اینفلوئنسرها یا سازندگان: یک راه عالی برای افزایش فالوورهای اینستاگرام یا مشترکین یوتیوب، همکاری با اینفلوئنسرها یا سازندگان دیگر است. افرادی را در جایگاه خود پیدا کنید، با آنها تماس بگیرید و در یک پروژه یا محتوا همکاری کنید. این نه تنها شما را در معرض دید مخاطبان خود قرار می دهد، بلکه اعتبار صفحه یا کانال شما را نیز افزایش می دهد.

5) با مخاطبان خود درگیر شوید: تعامل در پلتفرم های رسانه های اجتماعی کلیدی است. به نظرات پاسخ دهید، به دنبال کنندگان یا مشترکین خود پیام بدهید و نظرات یا پیشنهادات آنها را بپرسید. این به آنها نشان می دهد که برای حضور آنها ارزش قائل هستید و آنها را تشویق می کنید تا در صفحه یا کانال خود فعال بمانند.

۶) از استوری‌های لایک یوتیوب و یوتیوب استفاده کنید: استوری‌های لایک اینستاگرام و یوتیوب راهی عالی برای تعامل با فالوورها یا مشترکان خود به شیوه‌ای معمولی و غیررسمی هستند. از آنها برای به اشتراک گذاشتن پشت صحنه، نگاه کردن پنهانی، یا پرسیدن سوال برای افزایش تعامل و علاقه استفاده کنید.

7) هدایا یا مسابقات میزبان: همه چیزهای رایگان را دوست دارند، و میزبانی هدایا یا مسابقات راهی مطمئن برای به دست آوردن فالوورهای جدید اینستاگرام یا مشترکین یوتیوب است. اطمینان حاصل کنید که جایزه مربوط به جایگاه شما است و جایزه یا مسابقه را در پلتفرم های مختلف تبلیغ کنید تا مخاطبان بیشتری را جذب کنید.

8) معتبر و واقعی باشید: با وجود اینفلوئنسرها و تولیدکنندگان محتوا، مهم است که متمایز و منحصر به فرد باشید. در محتوای خود معتبر و واقعی باشید و از نشان دادن شخصیت خود نترسید. این کار برای مخاطبان شما جذاب خواهد بود و شما را بیشتر به هم مرتبط می کند.

9) نمایه یا کانال خود را تبلیغ کنید: از تبلیغ پروفایل خرید ویو یوتیوب ارزان قیمت یا کانال یوتیوب خود در پلتفرم های دیگر خجالت نکشید. پست ها یا ویدیوهای خود را در فیس بوک، توییتر یا تیک تاک به اشتراک بگذارید و از دوستان و خانواده خود بخواهید آنها را دنبال کنند

Comments

Popular posts from this blog

خرید لایسنس نود 32

Trading indicator