تور روسیه

 
روسیه: با تور روسیه به بزرگترین کشور جهان سفر کنید. این تور شما را با تاریخ و فرهنگ غنی این کشور آشنا می کند. می توانید میدان سرخ نمادین مسکو را که خانه برخی از مشهورترین مکان های دیدنی روسیه مانند کرملین و کلیسای جامع سنت باسیل است، کاوش کنید. این تور همچنین شامل بازدید از شهر خیره کننده سنت پترزبورگ است که به خاطر کاخ های مجللش مانند کاخ زمستانی معروف است. شما همچنین طعم غذاهای سنتی روسی را خواهید چشید و شاهد اجرای باله، یکی از عناصر اصلی فرهنگ روسیه خواهید بود.

هند: هند با رنگ‌های زنده، فرهنگ‌های متنوع و غذاهای لذیذ، مقصدی است که باید از آن دیدن کرد. تور هند ارزان شما را به تاج محل با شکوه در آگرا می برد که به عنوان نماد عشق شناخته می شود. همچنین می توانید شاهد ذوب فرهنگی دهلی باشید، جایی که می توانید از معبد معروف نیلوفر آبی و قلعه سرخ دیدن کنید. این تور همچنین فرصتی برای دیدن ببرهای بنگال در زیستگاه طبیعی آنها در پارک ملی Ranthambore ارائه می دهد. با شهرهای شلوغ، مناظر آرام، و مردمی خوش‌آمد، خرید تور هند یک جشن واقعی برای حواس است.

دبی: برای یک تعطیلات مجلل و مدرن، تور دبی علی بابا عالی است. این تور شما را به بلندترین ساختمان جهان یعنی برج خلیفه می برد، جایی که می توانید از مناظر خیره کننده شهر لذت ببرید. همچنین این فرصت را خواهید داشت که در برخی از عجیب‌ترین مراکز خرید دنیا خرید کنید و هیجان یک سافاری در صحرا را تجربه کنید. این تور همچنین شامل بازدید از نخل جمیرا، جزیره مصنوعی به شکل درخت خرما و مسجد جامع خیره کننده شیخ زاید در ابوظبی است. تور دبی ارزان شما را شگفت زده و میل خواهد کرد

Comments

Popular posts from this blog

خرید لایسنس نود 32

Trading indicator